Polerowanie samochodu

– Włocławek,

Bydgoszcz

Polerowanie mechaniczne auta to korekta wad lakieru takich jak np. rysy i otarcia. Polerowanie prowadzi również do wykończenia lakieru na bardzo wysoki połysk, co doskonale wyróżni Twój samochód od innych. Zaufaj usłudze polerowania samochodu w Auto Moto Spa we Włocławku lub Bydgoszczy.

Jednym z najlepszych sposobów na poprawienie wyglądu auta jest użycie polerki maszynowej. Dlaczego? Ponieważ pozwoli to usunąć rysy i uwydatni połysk na maxa. Polerowanie może być wykonane ręcznie lub z wykorzystaniem polerki orbitalnej. To narzędzie do polerowania samochodu np. we Włocłaku / Bydgoszczy umożliwia uzyskanie satysfakcjonującej korekty w stosunkowo krótkim czasie, ale także pozwala uzyskać klarowne, ostre i pełne głębi wykończenie.

Ten poradnik zawiera techniki dotyczące wszystkich polerek obrotowych, past polerskich, które dostępne są na rynku.

Należy również mieć na względzie, że każdy detailer posiada swoją własną, opracowaną autorsko technikę.
Polerowanie auta w Automoto-Spa - Włocławek i Bydgoszcz
Polerowanie samochodu za pomocą specjalnej polerki
Polerowanie maszynowe samochodu

POLEROWANIE MASZYNOWE SAMOCHODU POLERKĄ

Polerka obrotowa to podstawowe narzędzie pracy lakierników oraz profesjonalnych detailerów. Używana jest ona do korekty powierzchni pokrytych lakierowem. Podczas pracy używać można zarówno padów z gąbki oraz z wełny. Używana właściwie daje spektakularne efekty w postaci gładkiej powierzchni bez zarysowań i  wyjątkowo ostrej głębi koloru. Użytkowana w niewłaściwy sposób może poważnie oraz nieodwracalnie uszkodzić lakier auta.

 

Jak uzyskać efekt pięknego auta poddanego polerowaniu?

  • Doświadczenie
  • Właściwe warunki pracy
  • Cierpliwość
  • Narzędzia i produkty

DLACZEGO POLECAMY POLEROWAĆ AUTA POLERKĄ OBROTOWA?

Zanim pojawiły się polerki orbitalne, maszyny obrotowe były jedynym narzędziem dla detailerów, którzy podchodzili do tematu polerowania aut np. w Bydgoszczy maszynowo. Wraz z nadejściem polerek orbitalnych proces polerowania stał się bezpieczniejszy oraz dostępny dla mniej niedoświadczonych osób pragnących polerować lakier w samochodzie.

Dlaczego zatem nadal stosuje się bardziej agresywne urządzenia do polerowania  samochodu?

Jest kilka powodów. Maszyna czyszcząca typu polerka obrotowa posiada większe możliwości ścierne od tej orbitalnej. W przypadku auta, które ma poważnie uszkodzony lakier, gdzie wręcz niezbędne jest zastosowanie agresywnie działających past, polerka orbitalna może nie zdać egzaminu z przyczyn zbyt słabego działania. Polerka obrotowa natomiast tak, z zastosowaniem specjalnych past mocno ściernych działać będzie szybciej i efekty będą wyraźnie intensywniejsze.

Polerowanie samochodu - lakier z boku samochodu
Ręczne polerowanie samochodu - lakieru - Włocławek