Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej / renowacja skór samochodowych

Dla klientów z Włocławka i Bydgoszczy

Pranie i czyszczenie tapicerki oraz renowacja skór – Włocławek, Bydgoszcz.

Na czym polega usługa prania / czyszczenie tapicerki w aucie?

 

Czyszczenie i pranie tapicerki - Włocławek

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej to nasza specjalność, a od czasu powstania Auto Moto Spa w Bydgoszczy i Włocławku wykonaliśmy usługi czyszczenia tapicerki i renowacji skór samochodowych dla setek klientów.

Podczas pracy stawiamy na dokładność i uzyskanie właściwego efektu tak, aby nasz Klient wyjechał zadowolony i często do nas wracał. Proces czyszczenia / prania tapicerki skórzanej obejmuje wszystkie jej istotne elementy, w skład których wchodzi:

 • odkurzanie tapicerki wewnątrz
 • czyszczenie i konserwacja plastików w wewnątrz
 • czyszczenie i zabezpieczenie poszczególnych elementów skórzanych tapicerki – fotele, boki, podłokietniki itd.
 • pranie podłogi i podsufitków
 • mycie szyb auta
 • nałożenie odpowiedniego, pachnącego środka pielęgnacyjnego

Jakich środków używamy do prania i czyszczenia tapicerki samochodowej?

Stosujemy sprawdzone środki markowych firm,  które zapewniają wysoką jakość usługi, bezpieczeństwo oraz świetny efekt. Wśród środków chemicznych używanych podczas czyszczenia przez specjalistów z Auto Moto Spa wymienić można m.in. następujące marki:

 • ADBL
 • Chemical Guys
 • Tenzi
 • Colourlock
 • Fireball
 • Sonax
 • Koch
 • Menzerna

Czyszczenie i pranie tapicerki w trudnych miejscach

Warto dodać, że przy czyszczeniu / praniu tapicerki podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań, których inne myjnie i firmy z naszej branży nie chcą się nawet podejmować. I tak, jesteśmy w stanie wyprać sufit w pomimo obawy przed odklejeniem się materiału z sufitu po wypraniu. Jesteśmy gotowi wziąć za to odpowiedzialność.

Oczywiście oferujemy także wiele innych usług z zakresy ręcznego mycia, np. korektę i polerowanie lakieru.

Doświadczenie i pasja

Nieustannie rozwijamy nasze umięjętności, pogłębiamy wiedzę na temat autodetalingu i zdobywamy nowe certfyikaty, jak np. certyfikat z autodetailingu Akademii Uber.

Czy wykonujecie czyszczenie / pranie tapicerki u klienta?

Auto Moto Spa to myjnia mobilna wykonuje swje usługi zarówno na miejscu (Włocławek, ul. Wolność 20, 87-800, Bydgoszcz, ul. Graniczna 6/6C, 85-201), jak też z dojazdem do klienta. W tym celu prosimy o kontakt z nami celem umówienia usługi. W razie jakichkolwiek watpliwości, chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy wyczerpujących informacji.

Jak wygląda nasze pranie i czyszczenie tapicerki w samochodzie?

Zobacz zdjęcia z czyszczenie i prania tapicerki dla przykładowego klienta we Włocławku

Specjalizujemy się w usuwaniu największych zabrudzeń. Wykorzystujemy sprzęt najwyższej klasy. Używamy środków czyszczących oraz piorących najlepszych marek, które są niezwykle skuteczne i usuwają każde zabrudzenia, nie niszcząc przy tym danego materiału, rzeczy, którą czyścimy lub pierzemy. Znamy sposoby na niemal każdą plamę. Zrobimy wszystko, aby doprowadzić do stanu, że dany materiał wygląda jakby był nowy.

Pranie tapicerki materiałowej wymaga sporo czasu i często jest zmora każdego użytkownika, jednak my pomożemy pokonać te zmorę, bo mamy na nią sposób. Podczas prania tapicerki lub jej szorowania potrzebujemy odkurzacz piorący, opryskiwacz, szczotkę, termometr do zmierzenia temperatury roztwory, gąbka, zwykły odkurzacz, specjalistyczne środki czyszczące, ciepłą wodę, środek do ekstrakcji. Zaczynamy od zwykłego odkurzenia, lecz dokładnego.

Następnie pierzemy i suszymy tapicerkę, aby klient mógł z niej korzystać od razu po wykonaniu naszej usługi. Wszystkie czynności wykonujemy z niezwykłą precyzją i każdy klient wychodzi od nas zadowolony i poleca nasze usługi kolejnym klientom. Już dziś zapraszamy do kontaktu, w celu wykonania usługi przez nasz zespół.

Jakie jeszcze usługi czyszczące możemy zaoferować dla Twojego samochodu?

Auto Moto Spa w Bydgoszczy to myjnia ooferująca szeroki zakres usług, w tym autodetaling

Przekonaj się sam, co możemu zaoferować w zakresie prania / czyszczenia tapicerki samochodowej.. Umów sie na usługę lub odwiedź Auto Moto Spa w Bydgoszczy  przy ul. Granicznej 6/6C / Włocławku, przy ul. Wolność 20)