Usługi w Auto Moto Spa

Auto wosk

Trwałość od 3 do 12 miesięcy.

Soft99 jest jedną z najbardziej znanych, globalnych marek branży kosmetyków samochodowych. To legendarny japoński brand, który już od ponad 60-ciu lat zdobywa miłośników na całym świecie. Jako cel postawiliśmy sobie dalszą popularyzację marki i zwiększanie udziału w rynku na Starym Kontynencie. Nie tylko we flagowej kategorii wosków twardych – gdzie deklasujemy konkurencję – ale w szerokim asortymencie produktowym.
Wosk Soft99 to arcydzieło w kategorii twardych wosków. Wysoka zawartość czystej karnauby odpowiada za osiągany blask, zachwycający swoją naturalnością.

 

KOREKTA LAKIERU, POLEROWANIE POWŁOKI LAKIERNICZEJ

Korekta lakieru to idealny sposób, żeby nadać swojemu samochodowi nowy wygląd bez konieczności wizyty w lakierni. Dzięki profesjonalnym i nowoczesnym technikom jesteśmy w stanie nawet bardzo zniszczone i porysowane lakiery doprowadzić do perfekcyjnego stanu. Po wykonaniu niezbędnych oględzin powłoki lakierniczej dobiera najbardziej skuteczną metodę korekty lakieru w celu usunięcia uszkodzeń powstałych na lakierze.

Nie tuszujemy uszkodzeń, a usuwamy je w zależności od stanu samochodu do 98%, dzięki czemu masz pewność, że po naszej renowacji lakieru poprzednie uszkodzenia nie wrócą.

Korekta lakieru jest procesem niezwykle odpowiedzialnym i jej niewłaściwe przeprowadzenie spowoduje pogorszenie stanu lakieru.

Dlatego pracujemy tylko na najlepszych środkach polerskich światowych marek i nigdy nie stosujemy półśrodków, ponieważ chcemy aby Twoje auto było wyjątkowe.

Powłoka ceramiczna

Trwałość od 3 do 9 lat.

Renomowane i znane na polskim rynku powłoki ceramiczne, które ograniczają przywieranie brudu i powstawanie kolistych zarysowań. Minimalizują ryzyko spowodowane szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych np. soki z drzew, przywieranie resztek asfaltu, ptasie odchody,a także ułatwiają bieżącą pielęgnację samochodu.

Renowacja skóry

Malowanie i naprawa skór/kierownic.

Oferujemy pełen zakres renowacji i naprawy skórzanych tapicerek samochodowych, motocyklowych a także meblowych. Naprawiamy i malujemy uszkodzenia oraz przetarcia i uszkodzenia tapicerek skórzanych. Pracujemy wyłącznie na najlepszym systemie Colourlock.

Renowacja skóry pozwala przywrócić Twojej skórzanej tapicerce, czy kierownicy nowy salonowy wygląd. Pracujemy na sprawdzonych, specjalistycznych środkach, których na co dzień używają fabryki meblowe, koncerny samochodowe i linie lotnicze. Zaletą skóry jest to, że jest ona materiałem długowiecznym. Renowacja skórzanej tapicerki samochodowej może nas często uchronić przed kosztowną wymianą elementów, bądź całej tapicerki.

Wykonujemy kompleksowo profesjonalne usługi czyszczenia i konserwacji skóry. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz doskonałą znajomość technik i środków wykorzystywanych przy czyszczeniu skór głównie pochodzenia naturalnego. W naszym warsztacie przeprowadzimy gruntowne czyszczenie Państwa tapicerki samochodowej, odświeżymy elegancki wygląd skórzanej kanapy i foteli, przeprowadzimy zabiegi pielęgnacyjne galanterii skórzanej i obuwia. Wykonujemy usługi dla Klientów indywidualnych, przyjmujemy również duże zlecenia od firm.